Hlídačky najdete na internetu

Máte malé děti? A máte pro ně hlídání? Pokud ne, protože Vaše babičky hlídat buď nechtějí, nebo nemohou, netrapte se. Není důvod se trápit tím, že někteří manželé mohou chodit na večeře nebo do divadla, zatímco Vás se to netýká. Máte přece možnost najít si chůvu na hlídání. Je to přece docela snadné. Chtěla byste začít chodit do práce, ale dítě je ještě příliš malé a Vy byste potřebovala pár hodin denně hlídačku? Doporučili bychom Vám totéž. Chůvu na hlídání. Ceny za hlídání nejsou tak závratné, abyste si je nemohli dovolit. Je to jedinečné řešení pro každého, kdo potřebuje pohlídat děti, to znamená také pro Vás.
 malá holčička

Hlídací agentury jsou drahé

Kde je hledat? Samozřejmě existují přímo hlídací agentury, ale ceny tam jsou samozřejmě nesrovnatelně vyšší. Pokud hledáte něco levnějšího, určitě budete chtít sehnat soukromou chůvu. Kde najdete soukromou chůvu? Samozřejmě kde jinde než na internetu.
Na internetu máte k dispozici webové stránky, kde se registrují chůvy z celé republiky. Na Vás pouze je, abyste si nechali vygenerovat svůj kraj a začali si prohlížet profily jednotlivých chův. Co se o nich v jejich profilu dozvíte?
 chůva dětí

Co najdete na profilu chůvy

Tak především to nejdůležitější a totiž, kolik si účtují za hodinu. Dále najdete telefonický a e-mailový kontakt, zda je ověřená, zda prošla osobním pohovorem, jaké absolvovala vzdělání, jaké umí jazyky. Mnozí rodiče totiž vyžadují chůvu, která mluví cizím jazykem, především je sháňka po německy, polsky či rusky mluvících chůvách. Najdete také hodnocení spokojených zákazníků, kteří Vám poskytnou zpětnou vazbu o tom, zda se jedná o ženu, která má ráda děti.
Možná byste rádi spojili hlídání dětí i s úklidem či pomocí v domácnosti, případně s hlídáním domácího mazlíčka. I to je samozřejmě možné, musíte ovšem počítat s tím, že za tyto služby zaplatíte citelně o dost navíc. Ale za tu úlevu a pomoc to rozhodně stojí.