Nezapomenutelná oslava

Není nic krásnějšího, než-li dětská, čistá radost. Děti se ještě neumí přetvářet, a to je na tom to krásné. Vždy jsou jejich emoce pravé. Proto právě oni si zaslouží jedinečné oslavy, plná překvapení. Děti milují kouzla a zázraky. Oslavy narozenin by měly být plné smíchu a zábavy. V tomto článku vám dám pár tipů, jak docílit dokonalé oslavy, kterou si ti nejmenší naprosto užijí.

kouzelná hůlka

Připravujete oslavu narozenin pro Vašeho syna nebo dceru? Chcete, aby zažil/zažila nezapomenutelnou, kouzelnou oslavu? V tom případě můj tip je naprosto jednoduchý. Pozvěte kouzelníka na oslavu! Pro děti není nic krásnějšího, než když si s nimi společně zakouzlí a třeba je i v průběhu nějaká ta kouzla naučí! Děti bývají rádi středem pozornosti. Kouzelník Vám může zaručit, že žádný malý host nebude pouze divákem, vždy bude součástí nějakého kouzla. Vystoupení je založeno především na interakci s těmi nejmenšími. Kouzla gradují a smích dětí, a dokonce i rodičů vytváří tu správnou energii a dynamiku celého programu/celé oslavy. Nejen, že děti budou mít zážitek na hodně dlouho, ale ještě k tomu budou odměněny. Víte čím? No přece zvířátkem z balónku! Taková kočička, beruška, myška, medvídek, tím se budou před kamarády ve školce chlubit!

barevné balónky

Pokud žijete stále v tom, že kouzelník je pouze pro ty nejmenší, tak se pěkně mýlíte! Kouzelníka si můžete pozvat i vy starší, třeba na firemní večírek. Kouzelník krásně rozproudí zábavu mezi hosty, prolomí ledy mezi těmi, kteří se neznají a smích a zábava bude společný jmenovatel večírku. Mikromagie aneb kouzla mezi diváky. Málokdo se chce jen dívat, ale chce být i součástí. Kouzelník se snaží vždy o to, aby každý host měl o čem vyprávět, aby byla příjemná nálada na celé oslavě a tím se kouzla nejen zažila, ale aby se o nich mluvilo i po tom, co kouzelník odejde. Délka trvání programu je přibližně 60 minut.