Pohovky a křesla do nového

Při jejím výběru lidé pochopitelně dbají na její životnost, tedy aby vnitřek co nejvíce vydržel. I přesto ale nakonec jejich pozornost nejvíce upoutá povrch a jeho barvy. Často však kvůli přitažlivé „slupce“ opomíjejí materiál, z něhož je povrch vyroben.

Přitom právě ten by se měl vybírat podle životního stylu majitele, případně celé rodiny. Do domácnosti s malými dětmi se nehodí pohovky světlé ani jednobarevné, na kterých velmi snadno vynikne každý flíček. Dobré je naopak vsadit na pohovky se snímatelnými potahy, které se dnes vyrábí z příjemných a zároveň kvalitních materiálů. Ty jsou navíc doplněny o protišpinovou úpravu. 
šedivá pohovka
Vyčistěte, vyperte či vyměňte za nový
Paleta je opravdu pestrá od květinkových vzorů, přes pruhy či káro. Výhodou snímatelných potahů je pochopitelně to, že je po divoké party můžete prostě sundat a nechat vyčistit, nebo vyprat v automatické pračce. To ocení zejména rodiny s velmi malými dětmi.
Možnost výměny za zcela jinou barvu se hodí také v případě, když se rozhodnete oživit zdi interiéru a původní barva pohovky či sedací soupravy už vám nevyhovuje. 
rustikální rohovka
Udržte si luxus
Majitelé bytů bez neposedných dětí či domácích mazlíčků, kteří si potrpí na luxusní vzhled a design, si mohou dopřát světlé, krémové, elegantní černé či zcela bílé barvy. I pro ně je tu totiž možnost snímatelných potahů.

Potahy našich souprav jsou snímatelné, ale nedoporučujeme je prát v automatické pračce. Pro čištění čalounů doporučujeme profesionální čištění od odborníků, kteří se dostaví přímo k zákazníkovi domů. Odborníci soupravu vyčistí speciální technologií bez sundání potahu z konstrukce sedačky.

Univerzální „oblečky“
Máte rádi svůj pohodlný gauč, křeslo nebo celou sedací soupravu, i když už jsou na nich znát známky času? Ani vy nemusíte zoufat a zbavovat se jich, pokud stále dobře slouží. Pro vás jsou zde univerzální potahy pro různé velikosti vašich milovaných křesel, gaučů či pohovek. Ty se vyrábí pro pohovky třímístné i čtyřmístné.
pohovka s nevšedním potahem
Ať už se tedy chystáte kupovat zcela novou sedačku či přemýšlíte, co se starou pohodlnou pohovkou, myslete nejen na vlastní pohodlí, ale také na to, že čas od času uvítá, když jí pořídíte nový outfit.

Pohovky a křesla do nového
Ohodnoťte příspěvek
Share