6 žen, které poznamenají život muže

Muži už odjakživa vyhledávají přítomnost žen. Říká se, že ženy přichází a odcházejí, ale jsou tady takové, které s životem muže pěkně zalomcují. Které mu život dokážou obrátit naruby?
darování růže
První přítelkyně – to je holka, na kterou žádný muž v životě nikdy nezapomene. Je to jeho první zkušenost se ženami, jeho poprvé, jeho první poznávání a zkoumání. První žena, která otevírá dveře do jeho života a srdce. Většinou, je to také jedna z nejkratších známostí.
První vážná známost –zde, už mluvíme nejen o flirtu, který byl v předešlých vztazích na prvním místě, s ní už muž přestává hrát roli drsňáka a začíná si jí pouštět k tělu, otevírá se jí. S první vážnou známostí přichází první skutečné hádky, problémy, řešení a také první zamilovanost.
Partnerka – tato žena, je pravděpodobně nejstálejší osobou, kterou muž v životě potká. Partnerkou, muži bývá ta, která mu je oporou, je mu vždycky nablízku, ve všem ho podporuje a pomáhá, je to už vyspělá žena, která ví co chce a může muži už co – to nabídnout.
Manželka – žena, se kterou už přežije věčnost, matka jeho dětí, jeho nejbližší přítel, oddaná a věrná už po zbytek života jenom jemu, jeho největší pýcha, jeho největší výhra v životě. Žena, označována také jako, ta jediná!
Matka – žena, která v jeho životě figuruje nejdelší dobu. Ona nad ním vždy držela a  drží ochrannou ruku a má roztáhla křídla. Žena, která tady pro něho bude navždy! Žena, která ho vychovala a udělala z něho muže, kterým je.
Tchyně – poslední ženou, která rozvíří vodu v jeho životě, je jeho tchyně. Koluje kolem ní spousta vtipů a sarkastických poznámek, ale mít dobrou tchyni si taky potřebujete zasloužit! Pak z ní budete mít druhou mámu a to už je k nezaplacení, nemyslíte?
polibek
Všichni muži mají tu čest, že se jim do života proplete několik typů žen. Větší část z nich, pravděpodobně odejde dřív než se objevila, ale jsou tady takové, které se budou hrdě držet na prvních místech a to už napořád.