Chtěli byste zhubnout?


Po štíhlé postavě touží naprostá většina z nás. Být štíhlí znamená v dnešní době být krásní, atraktivní, prostě dokonalí, co se vizáže týká. A není mnoho těch, kdo by se líbit nechtěli, a to ostatním stejně jako sobě samotným.

A současně si je třeba přiznat i to, že má štíhlá postava i nejednu další přednost. Že je člověk, který touto oplývá, daleko pohyblivější, zdravější…

Ať se na to zkrátka podíváme z jakéhokoliv úhlu pohledu, zjistíme, že je výhodou být štíhlí. A protože takoví nejednou nejsme už od přírody, musíme o takový ideální stav postavy aspoň usilovat. Snažit se nějaká ta přebytečná kila shodit a zbavit se tak toho, co je považováno za nevzhledné a vlastně i třeba nedobré ze zdravotních důvodů.

dokonalá postava

Jenže jak asi tušíte nebo dokonce z vlastní zkušenosti dobře víte, není proces hubnutí rozhodně ničím snadným a příjemným. Shodit nějakou tu nadbytečnou zátěž není jako sejmout batoh ze zad, a už vůbec to není tak příjemné jako formou jídla a lenošení na váze přibývat. Při hubnutí totiž kručí v břiše, tamtéž se dají zaregistrovat nepříjemné pocity, člověk se cítí slabě a honí ho mlsná, jíž je třeba odolat… A hubnout za takových podmínek není něco, co by lidem dělalo potěšení.

A aby bylo takové hubnutí přece jenom snadnější a snesitelnější, přišli vědci s pomocníkem s názvem Phentermine, který lidem s hubnutím pomáhá. Ne že by tento způsobil nějaké rozpuštění nebo odloupnutí tělesného tuku, který je nadbytečný, ale přesto pomáhá, a to tím, že svého hubnoucího uživatele zbavuje nadměrného pocitu chuti k jídlu.

štíhlá postava

Díky tomuto anorektiku není člověk mořen oněmi nepříjemnými pocity, jež hubnutí provázejí, a tím se mu logicky daleko snáze dosahuje toho, čeho se má dosáhnout. Tedy postavy, jež je štíhlá jako proutek.

A když je tady taková možnost, bylo by hloupé ji nevyužít. Protože bez tohoto přípravku by měl člověk hlad a zbytečně se trápil. A možná by to i zbytečně vzdal předčasně, protože by neodolal pokušení se pořádně nacpat.