Dosáhneme požadovaného výsledku, když do vyhledávače zadáme Download YouTube audio only?

Není pochyb o tom, že Youtube je jedna z nejoblíbenějších platforem. Najdeme na něj videa od mnoha autorů, a to z nejrůznějších žánrů. Jsou zde klipy z filmů či seriálů, ukázky z her, ale i písničky. Každý si zde tak může najít něco, co jej zajímá.

 

Ovšem faktem také je, že dané video může být kdykoliv smazáno, ať už autorem nebo pracovníky YouTube kvůli porušení určitých smluvních podmínek. Nejčastěji se pak jedná o autorská práva, třeba když jde o klipy z filmů či seriálů.

 

youtube1

 

Avšak jak již bylo řečeno, najdeme zde také písničky. Ty tam často dávají samotní interpreti. Může se jednat o klasické videoklipy, nebo tam zkrátka běží text.

 

V každém případě je jasné, že mnoho lidí si je chce stáhnout, ať už proto, že se bojí jeho smazání, nebo kvůli tomu, aby si jej mohli pustit kdykoliv, i bez připojení k internetu. Případně je chtějí v případě písni použít na poslouchání třeba v přehrávači.

 

Otázkou však je, jak ji stáhnout. Existuje totiž spousta možností, jak stáhnout video, ale co když chceme jen zvuk? V tom případě můžeme zadat například do vyhledávače dotaz „download YouTube audio only Stahuj videa“, tedy stáhnout z YouTube pouze zvuk.

 

youtube2

 

Pravdou však je, že zde moc štěstí mít nebudeme. Naštěstí je možné využit mnoha programů, které dokážou z videa zvuk extrahovat. Některé z nich jsou klasicky placené, avšak jiné jsou k nalezení volně ke stažení. Zde je však potřeba být opatrný, ať si s ním nestáhnete také virus. To by za to totiž nestálo.

 

Pak už jen stačí stáhnout dané video za pomoci některého z mnoha programů či webových stránek, které jsou k dispozici, a pak z něj extrahovat zvuk v požadovaném formátu. Pak už si daný soubor jednoduše přetáhnete třeba do MP3 přehrávače a můžete jej poslouchat při vašem pravidelném běhu.

 

Jak je tedy vidět, i když to může být složitější, přesto cesty existují. Stačí jen hledat, a nakonec řešení vždycky najdeme.

4/5 - (3 votes)