Mašinka Tomáš, je originální hračka

Každé dítě by si mělo hrát z hračky, které rozvijí jeho motoriku a učí se základním poznatkům. Takové hračky však nejsou hračky elektronické, ale klasické staré hračky. Díky nim se dítě rozezná poznávat tvary, barvy a mnoho dalších základních věcí. Jestliže přemýšlíte, co koupit svému dítěti na Vánoce, tak zvolte klasické hračky, místo elektronických. Jednou z takových hraček je mašinka Tomáš hračka, která Vaše dítě zaručeně nadchne.

mašinka Tomáš

Každá hračka je dobrá, ovšem pokud máte doma hračku, která se objevuje i v televizním programu, má jí dítě mnohem radši. Mašinka Tomáš je tomu příkladem a na televizních obrazovkách už se mašinka Tomáš objevuje nějaký ten rok. Díky kreslenému pořadu se hračka rozšířila jak u nás, tak v zahraničí a těší se velké oblibě. Děti po celém Světě jí milují a nedají na ní dopustit. Mašinka Tomáš, ve svých příbězích zažívá nejrůznější dobrodružství, ve kterých musí překonávat překážky na své trati. Díky svým kamarádům však vždy všechno vyřeší a s úsměvem na tváři se vrací do svého depa.

mašinka Tomáš

Ovšem mašinka Tomáš nemá pouze kreslený pořad pro děti, ale má také svůj vlastní internetový obchod. Na tomto obchodě koupíte velké množství hraček a to od stavebnic, přes koleje, puzzle, plakáty, plyšáky a stolní hry. Ovšem to není všechno, na tomto obchodě najdete i praktické věci pro své děti. Tudíž si zde můžete zakoupit výbavu do školy, nábytek, oblečení, obuv a také knihy. Pokud uděláte nákup nad 1500 Kč, tak budete mít navíc dopravu zdarma a ušetříte nějaké peníze. Jakmile bude Vaše útrata vyšší, jak 500, tak už máte nárok na dárek zdarma k Vaší objednávce. Čím vyšší cena objednávky, tím dostanete hodnotnější dárek.

Pokud tedy nevíte, co koupit svému dítěti na Vánoce, tak se zkuste podívat na tento internetový obchod. Zaručeně nebudete litovat a koupíte zde dárky pro obě své děti.