Oválný bazén se bude líbit nejen vám

Oválné tvary jsou sexy – dokážete si vybavit krásné ženské tělo? Pokud ne, stáhněte si siluetu ženské postavy třeba z Internetu a zaměřte se na všechny oválné tvary, které se vašemu zraku přímo podbízí. Nejsou to však jen zaoblená ňadra, oblé jsou i boky, hýždě, bříška prstů, vnější tvar obličeje, oči, ale i ušní boltce a lalůčky a pata na chodidle. Každý oblý tvar je sexy a může vám jej připomenout i oválný bazén Bazény Gluc.

schůdky do bazénu

Ovál lépe zapadne do okolního terénu – bazén s ostrými hranami a pravými úhly může v zahradě mezi okrasnými rostlinami a keři vypadat příliš násilně. V přírodě se jen málokdy setkáte s ostrými hranami a pravoúhlými tvary, většina těl rostlin a zvířat je zaoblených a oblé tvary tu přechází jeden do druhého. Budete-li hledět již z dálky na oválný bazén, budete vnímat silnější harmonii a vnitřní klid. Budete se více ke vstupu do bazénu těšit a mít z něj celkově větší radost.

Pozvěte vaši návštěvu do bazénu – bazén nemusí být nutně určen pouze pro vaši rodinu, což takhle pozvat vaše přátele na malé pohoštění s tím, že jim předem oznámíte, aby si na návštěvu přinesli plavky? Může to být zajímavé zpestření vzájemného setkání, v bazénu si můžete zahrát různé hry, potápět se tu, stříkat po sobě vodou i ze stříkacích pistolí, házet si s míčem a samozřejmě tu konzumovat třeba zmrzlinové poháry.

oválný bazén

Zaskákejte si do vody – skákání do vody baví děti i dospělé a je-li bazén zapuštěný pod úroveň země, skákání si tu budete moci užít v plné parádě. Skákat do vody můžete i v tandemu – ve dvou s tím, že se budete při tom držet za ruce. Buďte však pozorní, abyste někomu neskočili přímo na hlavu.

Pouštějte si s dětmi loďky – oválný bazén má ještě tu výhodu, že se vám tu budou snáze pouštět loďky na dálkové ovládání. Nebudou se zasekávat v rozích a můžete je nechat plynule plout po obvodu nádrže, aniž by došlo k nějaké kolizi.