Bazénové vysavače: S jejich pomocí bude váš bazén stále čistý

Snem mnohých z nás je mít na zahradě také vlastní bazén. V dnešní době si ho pořídit není nic složitého, protože bazény jsou běžně dostupné. Můžete mít zahradní bazén zapuštěný do země, nebo nadzemní nafukovací a samonosný. Záleží jen na vás a vašich finančních možnostech, který si pořídíte právě vy. Ruku v ruce s tímto však jde také péče o bazén, do něhož občas padají nečistoty z okolí, které by mohly vodu v něm pokazit nejen po estetické stránce. Komu by se také líbilo koupat se mezi listím a stébly trávy či dokonce řasou. 
listí v bazénu 


Bazénové vysavače pro průzračně čistou vodu


Abyste dobře vysáli nečistotu ze dna a stěn bazénu, měli byste být vybaveni bazénovým vysavačem. Tento šikovný pomocník by neměl chybět u žádného bazénu https://www.stykr.cz/s-modernimi-bazenovymi-vysavaci-budete-spokojeni-. V obchodech je sortiment těchto výrobků doplněn o ruční vysavače, poloautomatické nebo plně automatické. Při výběru bazénového vysavače je důležité promyslet následující:

 


  • jak náročné bude samotné čištění bazénu

  • velikost bazénu


 


Mechanické čištění je nejjednodušší


S ručním jednoduchým vysavačem si vystačíte, vlastníte-li bazén nevelkých rozměrů. Jeho pořízení nezatíží váš rodinný rozpočet, protože stojí v řádu stokorun. O co méně stojí, o to více je však náročnější na váš čas. Jeho obsluha je plně na vás. Ale zase na druhou stranu – pohyb je zdravý a ten na čerstvém vzduchu je ještě zdravější. Nevadí-li vám tedy čištění bazénu ruční cestou, směle do nákupu tohoto typu bazonového vysavače.

 


Poloautomatika pro náročnější


Výhodou poloautomatického vysavače je to, že se po dně bazénu pohybuje sám a využívá při tom sací síly filtračního systému přes membránu. Nečistoty se pak zachytávají ve filtrační nádobě.
čistící robot 


Plně automatický bazénový vysavač udělá vše za vás


Jste-li opravdu velmi nároční, padne váš výběr určitě na plně automatický bazénový vysavač, jehož filtrace má vlastní pohon, čerpadlo i filtr. Můžete si na něm nastavit i noční čištění, takže ráno se již vykoupete v průzračně čisté vodě.

Bazénové vysavače: S jejich pomocí bude váš bazén stále čistý
3.8 (76%)5