Buďte na dovolené soběstační

Dovolenou lze koncipovat velice odlišně ve smyslu zabezpečení a komfortu, ale i, co se týče vlastní soběstačnosti. Kupříkladu vydáte-li se na týdenní pobyt k moři a zájezd zajišťuje cestovní kancelář, mohou se vyskytnout cestou určité komplikace a hlavně jste odkázáni na pobyt s cizími lidmi. Nemusíte si navzájem „sednout“ a může to být dovolená spíše pro zlost. Mnohem výhodnější je zorganizovat si volné dny po svém, a to buď sami, anebo s přáteli či s příbuznými v širším rodinném kruhu. Můžete to pojmout třeba jako pobyt v pronajaté horské chalupě, anebo cestovat v pronajatém karavanu. Budou se vám jistě hodit některé nezbytné pomůcky, jako třeba bublinková fólie na balení křehčích věcí a mimo jiné i sáčky se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack.

pšenice v pytli

Vyskládáte do nich trvanlivé potraviny – na dovolené se hodí těstoviny, ořechy a semínka, sušené ovoce, mouka, strouhanka, brambory, rýže a mnoho dalších surovin, přičemž umístěné v sáčcích s uzavíracím mechanismem se nevysypou, nezaberou mnoho místa, budete o jejich množství mít perfektní přehled a hlavně sáčky jsou levné, takže nebudete zbytečně utrácet peníze za plastové krabice, krabičky, plechové dózy, misky a další velké nádoby.

dovolená s karavanem

Poslouží jako marinovací nálev nebo pro ukládání potravin do chladničky – výhodu sáčku se zipem, tedy zejména jeho hermetický uzávěr, využijete i v chladničce, kdy z potravin neodtéká žádná šťáva nebo připravený nálev na grilování pod širým nebem.

Skvělé pro dětské hračky – spousta drobných hraček, jako jsou stavebnice, figurky, puzzle, karetní hry můžete do sáčků bezpečně ukládat. Uvidíte, co se nachází uvnitř, a nic se vám nepoztrácí.

Hodí se na špinavé prádlo – aby vám na dovolené prádlo použité nezaclánělo mezi čistým a nebylo zdrojem zápachu, snadno jej umístíte do sáčku se zipem a odložíte stranou, kde nepřekáží.

Drobnosti do sáčku – takové věci, jako jsou sponky do vlasů, hygienické potřeby, toaletní papír, léky, potravinové doplňky, krmiva pro zvířata a další drobnosti se ze sáčku nerozkutálí, nikam nezapadnou, a přitom nezaberou moc místa, což je na dovolené podstatné.