Kvalitní výrobky a služby

HRO TECHNOLOGY a.s. je jedna z těch lepších firem, které jsem zatím poznala. Líbí se mi na ní, že své zaměstnance skvěle provádí celým pracovním postupem a nenechává nic náhodě. Její zaměstnanci jsou velmi spokojení a vím to z vlastní zkušenosti. Můj manžel tam totiž jednu dobu pracoval jako dělník. Práce ho moc bavila a říkal, že na firmu HRO TECHNOLOGY a.s. má jen skvělé vzpomínky. Ještě si živě pamatuje, jak se tam seznámil s mnoha přáteli. Prý tam u nich v práci žila jen veselá a pozitivní atmosféra a že hádky tam téměř žádné nebyly. Všichni se uměli na všem shodnout a co víc, dokázali se i podporovat a být na sebe hodní a nic si nezávidět.

Kvalitní práce není nikdy dost

Když to ale tak vezmu, tak ve firmě HRO TECHNOLOGY a.s. není ani co závidět. Každá pracovní pozice má své plusy a mínusy jako každá jiná. Všechny jsou dobře platově ohodnocené, někdo dokonce říká, že přímo báječně. A já jsem za to ráda, protože v naší zemi je třeba více takových spravedlivých a kvalitních firem, jako je právě HRO TECHNOLOGY a.s. Taky si pamatuji, když tam manžel nastupoval. Moc ho totiž bavila manuální práce a taky byl rád, že se někdy dostane i ven. Jako dělník jel pracovat někdy i k zákazníkům domů. Buď jel něco opravit nebo si pojednat nějakou zakázku. A všechno se mu dařilo velmi dobře a já na něj byla jen pyšná. Navíc nebyl v práci od rána do večera i tak nosil domů vážně pěkné peníze, že jsme se nemuseli ani moc uskromňovat. Zkrátka firmu HRO TECHNOLOGY a.s. mohu jen doporučit, skvěle s lidmi zachází a má velmi profesionální přístup.

Pravidelné školení zaměstnanců je fajn

Jenže pak jsme se stěhovali a manžel by to měl do práce moc daleko, že by se to nevyplatilo. Musel bohužel odejít, odcházel s těžkým srdcem a já se mu nedivila. Na práci v HRO TECHNOLOGY a.s. ale stále vzpomíná s láskou a jeho kamarádi z práce mu zůstanou napořád. A více info o této společnosti máte zde na jejich webu.