Lepší hypotéka, než nájem


Uvažovali jste o tom, že nebudete bydlet v nájmu, ale vezmete si třeba například hypotéku? Mnoho lidí už mi říkalo, že je nebaví bydlet v nájmu. A když se lidí zeptám, proč je nebaví bydlet v nájmu, tak oni mi řeknou, že je to opravdu zbytečné platit peníze. Abych se přiznala, tak někdy je to opravdu hodně zbytečné. Proto si myslím, že stoprocentní hypotéka by pro každého byla opravdu ideální volbou. Dozvěděla jsem se, že někdy prý dokonce nájem je tak vysoký, že byste zaplatili za jeden měsíc dokonce dvě splátky hypotéky. 100% hypotéka Americkahypoteka je tady od toho, aby vám pomohla, aby vám tato stoprocentní hypotéka také něco dala, abyste zjistili, že vlastně bydlení s hypotékou může být opravdu tou jedinou volbou, která se vám nejvíce vyplatí a která bude pro vás ideální.

K hypotéce dostanete smlouvu.

Protože když budete mít vlastní bydlení a budete mít stoprocentní hypotéku, nebo jenom hypotéku, tak potom zjistíte, že vlastně se vám tohle finančně vyplatí a také budete mít jistotu do budoucna, že vlastně v budoucnu bude tento dům anebo byt váš. A já právě s partnerem a dětmi sníme o malém domečku někde na vesnici, jenomže na to nemáme peníze, takže samozřejmě také budeme potřebovat nějakou hypotéku. A a partnerem jsme si řekli, že stoprocentní hypotéka anebo jiná americká hypotéka pro nás bude opravdu ta nejvhodnější volba. Tohle nám poradila i moje maminka a také moje babička, protože i moje maminka měla hypotéku.

Těším se na naši hypotéku.

Měla hypotéku s mým otcem, ale když potom hypotéku doplatili, tak se rozvedli. Myslím si, že oni právě čekali na to, že až doplatí hypotéku, že se potom rozvedou, ale tohle vůbec není můj případ. Já zatím nemám v plánu se vdávat ani rozvádět, takže můj případ tohle opravdu není. S partnerem právě chceme hypotéku a myslíme si, že nás to ještě víc sblíží. Máme dvě děti a myslím si, že rodina by měla bydlet opravdu na takovém krásném místě, kde se nebudou hádat a kde jim bude dobře.