Příjem z obchodování na burze

Obchodování na burze je velmi zajímavá činnost, díky které mnoho lidí má solidní příjem. Toho můžeme docílit také, ale chce to mít jisté vědomosti.

Příjem z obchodování na burze

Točí se tu velké peníze

Určitě jste už někdy slyšeli o obchodování na burze, protože díky němu se dá vydělat spousta peněz, a to v dlouhodobém hledisku, a proto ti poměrně časté vysněné povolování lidí. Obchodovat se dá skutečně se vším možným, přičemž někdy jsou transakce opravdu ve velkých částkách. Kromě měn se tu dá obchodovat také s kryptoměnami, což je v dnešní době velmi řešené téma. Mezi neznamenají samozřejmě řadíme bitcoin, u které se ví, kdy bude vytěžen, ovšem i přes to se na něm dá stále hezky vydělat.

mince bitcoin

Samozřejmě princip je stejný jako u klasického obchodování v reálném životě, protože musíme levně koupit a draze prodat, kdy nám čistý zisk snižují různé poplatky za poskytnutí transakce. Nesmíme zapomínat na zdanění svých příjmů, protože se jedná o soustavou výdělečnou činnost, takže se zdanění nevyhneme. Sice to není žádná radostná činnost, ovšem děláme ji jen jednou za rok, takže se to dá rozhodně přežít.

COT metoda obchodování

Pro výdělek na burze je dobré mít jistou metodu, která nám ukazuje, v jakých chvílích se bude graf vyvíjet určitým směrem a podobně, takže skutečně slouží k tomu, aby naše obchodování byli úspěšné. Jednou z nich je určitě COT, který má své specifika jako každá metoda. Hned na začátku musíme zmínit, že je to velmi úspěšná metoda, ovšem odehrává se na profesionální úrovni, takže ji používají i ty největší tradeři, kteří mají opravdu zkušenosti a ví jak na trh. Velmi důležitým pojmem je COT report Tradecz, což jsou otevřené pozice těch největších hráčů. Každý týden se zveřejňují nové otevřené pozice, kde se dozvíme užitečné informace.

rostoucí graf

Samozřejmě musíme mít jisté vědomosti, protože obyčejnému člověku tato čísla nic moc neřeknou. Samozřejmě díky této metodě můžeme na grafu sledovat různé křivky, jenž nám následně napoví, jak se bude celý graf vyvíjet. Chce to jisté studium, protože nic není bez práce.