Chcete si z domu vypočítat hypotéku?

Všichni určitě víte co je Americká hypotéka, a pokud se tu najde někdo kdo tento pojem slyší poprvé, rádi vám to vysvětlíme, Americká hypotéka je tzv. společnosti. Která lidem poskytuje nebankovní hypotéky. Zařizují lidem hypotéky s nízkým úrokem a podobně.

Vzor

Pokud však nechcete hnedka letět do těchto společností a zařizovat s s nimi výši úvěru a podobné záležitosti, můžete je kontaktovat telefonicky nebo využít tzv. kalkulačku, jedná se o kalkulačku americké hypotéky, kterou si snadno najdete na internetu, stačí když do vyhledavače napíšete americká hypotéka kalkulačka nebo kalkulačka americké hypotéky. Jak už je zmíněno výše vyjede vám hnedka několik odkazů na různé portály.

Většinou vám vyjede tabulka kde vyplníte potřebné kolonky a poté pouze čekáte. My si nyní ukážeme jednoduchý vzor.

Kolik si chci půjčit – 3 200 000 Kč

Kolik dám ze svého – 60 000 Kč

jak dlouho chci splácet – 30 let

Jak rychle to potřebuji– do 3 měsíců

měsíční splátka – 14 613 KČ

daňová úspora – 318 102 Kč

Velikost úroku – 3,19 %

Po vyplnění kliknete na Ukázat nejlepší hypotéky a poté si vyberete co je pro vás nevýhodnější a nejlepší.

Pamatujte si že každá kalkulačka vypadá úplně jinak (Vzor 2 )

Kolik stojí nemovitost – 2 000 000 Kč

Kolik si chci půjčit – 1 000 000 Kč

délka splácení – 9 let

doba fixace – 5 let

S měsíční splátkou – 11 321 Kč

Po vyplnění máte na výběr ze čtyř možností : 1) Sjednat telefonicky, 2) Sjednat na pobočce, 3) Zašlete mi nabídku na e-mail, 4) Porovnat s mými příjmy.

vzor 2

Jak si zde můžete povšimnout na obrázkách máte příklady dvou stejných ale naprosto odlišných kalkulaček. Obě kalkulačky jsou určeny pro výpočet americké hypotéky, ale u každé kalkulačky vyplňujete úplně rozlišné údaje a kolonky. To ovšem neznamená že se daným kalkulačkám nedá věřit, opak je pravdou, pouze narážím na to že po daném výpočtu z kalkulačky si dané údaje opište a při konzultaci s poradcem si ověřte zda je to opravdu tak jak kalkulačka říká.