Za zlomek ceny lze skutečně bydlet pohodlně

Každý by chtěl bydlet ve vlastním, ale ne každý na to má peníze a ne každý dosáhne na hypotéku. A to i přesto, že získat hypotéku je jednodušší než kdykoli dříve v historii. Není důvod z toho být zoufalý. Mnoho lidí řeší bydlení tím, že si vyřídí pronájem. To ovšem nemusí být příliš výhodné, protože platíte opravdu příliš mnoho peněz majiteli bytu. Je určitě příjemnější platit hypotéku za pořízení vlastního bydlení, než někomu strkat peníze do kapsy. Další výhodou pronájmu je, že musíte zaplatit několikaměsíční kauci a jeden nájem se dává jako provize realitní kanceláři. Dohromady to dělá celkem slušnou sumičku. Kdo na to nemá, může jít bydlet třeba ještě na ubytovnu. K dispozici jsou buď klasické pokoje, nebo i bytová studia, což jsou v podstatě malometrážní byty 2+kk nebo 3+kk. Jedná se tedy o bytové bydlení, ale už to vědomí, že se jedná v podstatě o ubytovnu, je nepříjemné.
mobilní dům ilustrace

Určitě byste e měli co nejdříve přesvědčit, že existuje i jiná a velmi levná možnost pro Vaše komfortní a samostatné bydlení:

V mobilních domech žijí běžně lidé v Americe, u nás se sice také úspěšně etablují, ale ještě to není takový zvyk.

slunce a postel

Výhody mobilních domů

Pojďme se podívat na výhody mobilních domů. Respektive na důvody, proč si je pořizovat.

  • Je to skvělé startovací bydlení
  • Je to skvělá alternativa pro ty, kteří hledají nízkonákladové formy bydlení
  • Je to skvělá varianta pro lidi, kteří staví a dočasně hledají solidní bydlení
  • Je to skvělá rekreační alternativa pro ty, kteří touží po tom mít svou chalupu, ale tento typ nemovitostí je bohužel příliš nákladný
  • Je to skvělý rekreační objekt k pronájmu, což ocení třeba majitelé kempinků.
  • Je to skvělá alternativa ubytovny pro sezónní dělníky, hnusné nekomfortní unimobuňky jsou už dávno minulostí.