Bílkovinová dieta

Jestliže byste rádi shodli přebytečná kila, pak máte určitě možnost. Lze totiž shodit snadno, jednoduše a hlavně efektivně. Nemusí vás trápit ani jojo efekt. Pokud se rozhodnete, že do procesu hubnutí půjdete, pak je důležité se rozhodnout nejlépe ještě dnes. Poté už vám jen stačí vybrat si vhodný program a to podle toho, kolik kilo byste rádi shodili. Je velice důležité vybrat ten správný. Pokud potřebujete shodit například pět kilo, rozhodně si nevybírejte program na deset kilo. V případě potřeby je možná konzultace s vaším lékařem, který vám určitě poradí.
dvě misky ovoce
Přihlásit byste se měli co nejdříve. Bílkovinová dieta je založena na tom, že díky jídlům zvaných prodietix a upravenému jídelníčku se ve vašem těle vyvolá stav, kterému se říká ketóza. Při tomto stavu tělo spaluje pouze tuky. V potravě tělu dodáte málo sacharidů, takže si z nich nebude moc brát energii a bude donuceno sáhnout do zásob tuků. To je přesně to, čeho chceme docílit. Právě z hlubokých tuků si tělo bere energii v krajních situacích a je to zároveň poslední zdroj, kam sáhne, když tělo energii potřebuje. Jestliže se sami sebe ptáte, jestli náhodou nezhubnete svaly, pak rozhodně ne a to díky zvýšené denní dávce bílkovin.
počítadlo diety
Výsledky uvidíte již po třech dnech naší bílkovinové diety. Po týdnu uvidíte dokonce výsledky i na váze i na vašem těle. Výsledky budou nejen viditelné ale i měřitelné. Bude vás to určitě motivovat a kromě toho se budete cítit více než skvěle. Jedná se o jedinečný způsob jak nejen rychle, ale i zdravě hubnout.
voda s ledem a citrusy
Dietu vyvinul francouzský profesor, který dlouhou dobu zkoumal, jak si tělo ukládá tuky a přišel na tuto skvělou metodu hubnutí. Jedná se o účinný způsob, takže pokud se chcete do diety pustit, pak určitě začněte už dnes. Čím dříve se navíc rozhodnete, tím to pro vás bude mnohem lepší. Je ale důležité, abyste dietu přísně dodržovali a to proto, abyste dosáhli svého cíle.