Business budoucnosti?

Trendem v posledních letech se stalo online obchodování na burze, kdy jde o krátké obchody, v rámci například minut. Lze to přirovnat ke vsázení na to, zda kurz daného páru měny nebo komodity poroste, či nikoli. Stačí si k tomu stáhnout některou z mnoha obchodních aplikací a nic už Vám nebrání v tom vydělávat xxx Eur nebo Dolarů denně.
analýza na tabletu a papírech
Tedy, pokud všechny Vaše obchody vyjdou a Vy na žádném neproděláte. A pokud proděláte, musíte v dalším obchodě vložit jednou tolik, než při tom neúspěšném, aby byla šance, že prodělaná suma se Vám za pár úspěšných obchodů vrátí. Často to dopadá tak, že po pár podařených obchodech, kam jste vkládali pouze drobné, si začnete důvěřovat a pouštět se do obchodů, kde investujete větší částky. Ano, při úspěchu získáte více, ale při neúspěchu více proděláte. Je tedy potřeba, pokud si takovýmto způsobem, takovýmto businessem chcete přivydělávat, nebo si jím dokonce zajistit slušný měsíční příjem, držet se při zemi a příliš neriskovat.
studentka s notebookem apple
Ta křivka hodnoty, je velmi vrtkavá, často, když delší dobu klesá, Vy tedy vsadíte na pokles kurzu, najednou těsně před vypršením času, na který jste obchod uzavřeli, kurz skokově stoupne a Váš obchod, který se po celou dobu zdál, že skončí úspěchem, se stane neúspěšným.
V těchto aplikacích si často můžete zkusit obchodovat na nečisto, s fiktivními penězi, to se Vám často daří, obchody vychází, tak se rozhodnete udělat vklad svých financí a začít obchodovat s reálnými penězi. Vyberete si, rozhodnete, zda kurz poroste, nebo poklesne, provedete svou obchodní operaci a poté už jen netrpělivě sledujete čáru grafu, jak skáče nahoru a dolů a doufáte, že Váš obchod vyjde. Někdy se to podaří, jindy ne a tak, pokud jste přímo nějak zřetelně neprodělali, jste ani výrazně nevydělali a doufáte ve štěstí dál, při dalších obchodech.