Cesta k věčnému mládí – přírodně!

Chyba, kterou mnoho lidí (kteří bezelstně touží po zdraví a kráse) provádí je ta, že si myslí, že jediná možnost, jak se k nim dopracovat je koupě značkových přípravků, které slibují hory doly, a to všude kam se podíváte. Skutečně si myslíte, že udělají tolik zázraků, kolik přislíbí? A nechcete raději zkusit zaútočit na vaši krásu cestou, která vede k věčnému mládí?
blondýna při spánku.jpg

Aloe Vera ještě nezklamalo

Rostlina, jakou je Aloe Vera je velkým zázrakem mezi přírodními produkty. Obsahuje řadu antioxidantů, které váš organismus pročistí a zbaví ho nežádoucích škodlivých toxinů. Je nejčastější volbou, po které lidi sáhnou v detoxikačním období. U nás, jsme si ho oblíbili díky jeho chuti, ale i různých variantách jeho konzumace nebo přípravy. Pro krásu těla, pokožky a zdravé pleti, ho můžete pít formou nápoje, brát jako doplněk stravy v podobě tablet nebo používat jako gel na hojení ran a regeneraci kůže.
Pro vaši snahu, udělat ze sebe věčně mladého člověka, který se tak především bude i cítit, můžete využít řadu volně dostupných a geniálních potravin, které vám k splnění vašeho cíle pomůžou.
·        BRUSINKY
·        KUSTOVNICE ČÍNSKÁ
·        BORŮVKY
·        ANANAS
·        KIWI
·        LISTOVÁ ZELENINA
·        MATCHA TEA
·        MED
To je jen zlomek potravin, které mají pozitivní účinky na naše zdraví a mládí. Jsou považovány za diamanty mezi jídlem. Všechny jsou navíc chutné a můžete si je dopřát v jakémkoliv velkém poměru. Připravit si z nich můžete osvěžující nápoje, husté smoothie, čaje nebo je konzumovat ve stavu, jakém jsou.
gel z aloe vera.jpg

Styl života může vše zkazit

Nedílnou složkou k získání věčného mládí je i to, jakým stylem se váš život ubírá. Alkohol a nikotinové složky vám samozřejmě všechny látky, které vám tělo čistí a léčí – v okamžiku zničí.
Taktéž jak málo spánku, kterému nevěnujete dostatečnou pozornost vám na kráse nikdy nepřidá. Vždy byste měli dbát na to, jak je odpočinek a spánkový režim účinný hlavně z hlediska energie a zdravém vzhledu.

Cesta k věčnému mládí – přírodně!
Ohodnoťte příspěvek