Dovolená vašich snů

Zimu máme pomalu za sebou, a tak někteří z vás se začnou rozkoukávat po letní dovolené. Část z vás se vás vrhne na katalogy cestovních kanceláří a najde si zájezd k moři, nebo turistický či cyklistický organizovaný zájezd ať už zahraniční nebo po koutech České republiky. Další skupina, takový úplný protipól budou ti, kteří nenaplánují dopředu nic, v první den dovolené sbalí stan a spacák a vyrazí do světa, tak jako v pohádkách hloupý Honza s uzlíčkem na holi. A zbývá nám takový střed, který si dovolenou chce užít pohodlně v apartmánu nebo hotelu, ale netouží po cizokrajných zemích. Česká republika je studnicí neuvěřitelně kouzelných míst. Obklopená po celém své obvodě horami. Krkonoše, Orlické hory, Jeseníky, Beskydy, Šumava, Krušné hory, každé jsou jiné, každé mají svá fotogenická místa, své kopce, potoky, řeky, údolí. A uprostřed republiky? Český Ráj, Moravský kras, Vysočina, nelze vyjmenovat všechno. Zkrátka, chcete-li prožít svou dovolenou v České republice, máme nepřeberné množství možností, kde ji strávit.

les

Chcete turistiku na horách, kde budete blízko přírodě, ale také budete mít v dosahu resort plný aktivit, jako stezka v oblacích, singltreky na kolo, wellness a aktivity pro vaše děti?

Zkuste ubytování Červená voda na rozmezí Orlických hor, Králického Sněžníku a Jeseníků.

kolo

Prožít dovolenou podle svých představ je základ pro úspěšné zvládání dalšího pracovního nasazení. Ať už volíte aktivní nebo relaxační dovolenou, výběr místa a druh ubytování je to, co můžete ovlivnit. To, jestli vám dovolenou proprší nebo se budete pařit na sluníčku, to vám bohužel nikdo a nice, ale najdete-li ubytování, kde bude vyžití pro oba případy, nebudete z dovolené zklamaní. Plánujte svou dovolenou pečlivě a najděte si ubytování dle svých představ. Ubytování v České republice už dávno nejsou jen kempy.