Muži a dámy

Všichni víme, že muži jsou úplně jiní než my ženy. Muži jsou většinou takoví, že chtějí ukazovat svou mužnost a sílu a taky své ego. A opravdu nemám ráda takové muže, kteří jsou spíše takoví až moc mužní, že se to dokazují tím, že jsou třeba i agresivní. Tohle mohu opravdu potvrdit, protože jeden můj bývalý partner takový byl. A byl to opravdu hrozné agresor a taky byl velice přísný, že i já jsem dostala kolikrát pár facek a taky mě kolikrát i zmlátil. Ani nevíte, jak mě to moc mrzelo, protože jsem do toho svého bývalého přítele byla opravdu hodně zamilovaná.

Muži jsou složití.

Jenomže pro své růžové brýle a velkou zamilovanost jsem vůbec nevěděla, že takovéto ubližování je trestné a opravdu se pro nikoho nehodí. Tohle všechno jsem pochopila, až když jsem skončila v nemocnici s rozbitým nosem a otřesem mozku. Takže absolutně tohle nikomu nepřeji, ani svému nejhoršímu nepříteli, protože zlo od někoho, koho milujete je opravdu smutné. A už bych to nikdy nechtěla zažít, protože jsem potom byla čtyři roky sama, než jsem opět začala věřit mužům. A byla jsem taky nakonec ráda, když mě moje kamarádka seznámila s jedním opravdu moc hodným pánem, se kterými jsem i nyní. Jsme s novým přítelem už čtyři roky a musím uznat, že je nám opravdu krásně.

Muži mají své dny.

A v životě na mě nestáhl ruku, jenom mě moc pořád rád objímá, a to se mi líbí. Takže od té doby, kde jsem se vyléčila se svého prvního vztahu, tak nemám ráda takové sobecké a agresivní muže. Raději jsem taková, že si raději seženu nějakého milého hodného muže, se kterým budu opravdu šťastná a bude se mi s tím spokojeně žít. Já sice chápu ženy, že je někdy opravdu hodně složité opustit někoho, koho milujete. Ale ruku na srdce. Stojí vám to za to? Vždyť na světě běhá tolik skvělých mužů, kteří jsou hodní a stojí za to, abyste s nimi měli krásný vztah.