Huawei P30 Lite umí potěšit

Huawei P30 Lite je skvělý kompromis k vlajkové lodi, protože i v nižší kategorie stojí rozhodně za to. Pokud jej vlastníte, tak nezapomeňte na ochranné pouzdro.

Huawei P30 Lite umí potěšit

Úspěšný model

Jak už jde z názvu poznat, tak se jedná o menší verzi vlajkové lodi P30. Nejzajímavějším prvkem v balení je nabíječka s výkonem 18 W, jenž zajistí rychlé nabíjení. Co se týče designu tak tam záleží na vkusu každého, ovšem obecně je hodnocen velmi kladně takže ostudu rozhodně dělat nebude. Za nevýhodu můžeme označit kolíbaní, když je mobil na položen na zádech. Na displeji se tu opravdu nešetřilo, protože poskytne skvělé rozlišení i barevnost.

mobil Huawei

Když se přesuneme ke zvukovému projevu, tak zde nezaostává ani reproduktor. Zařízení není ve své třídě sice nejvýkonnější, ale má příjemné uživatelské prostředí s dostatek místa, a proto spoustě uživatelům bohatě postačí. Hodně lidí také rádo fotí a své fotografie umisťuje na sociální sítě, a proto je kvalita fotoaparátu pro ně velmi důležitá. Huawei P30 Lite poskytne slušné výsledky, ovšem s horšími podmínkami musíme počítat s tím, že kvalita půjde o něco dolů.

Ochrana zařízení

Většina mobilních telefonů má společné, že jsou křehké a citlivé na venkovní prostředí. Škodí jim například velká prašnost prostředí a vlhkost, ovšem některé mobily jsou voděodolné. Dalším kamenem úrazu může být rozhodně pád či jiný naráz, protože ten může nenávratně poškodit některé součástky jako je třeba dotykový displej. Proto je lepší dát hned při pořízení pár stovek do ochrany mobilu, aby nám skutečně dlouho vydržel. Obal Huawei P30 Lite jsou produkty speciálně vyrobené pro tento model, takže hezky na něj pasují, a hlavně zařízení ochrání.

mobilní kryty

Když nám tedy třeba spadne, tak sílu právě obal utlumí a tím nám může ušetřit tisíce korun za opravu, které se mnohdy nevyhneme. Tato společnost nabízí širokou škálu obalů s různými designy, aby mobil skutečně získal pěkný vzhled. Jestliže se Vám líbí ten originální, tak to není žádný problém, protože se prodává průhledný obal za dobrou cenu, takže to může řešení právě pro Vás.