Okamžitá pomoc bez zbytečných otázek

Máte-li k dispozici nemovitost, kterou můžete dát jako zástavu, je výhodné využít nabídky některé nebankovní společnosti, která nabízí pomoc doslova v několika málo hodinách. Pro klienty, kteří skutečně spěchají, je doslova ideální takzvaná americká nebankovní hypotéka.
bohatství kufr

§ Jedná se o produkt, který je poskytován nejen v případě záznamů v některém z registrů dlužníků, ale i v tom případě, že už vaše finanční potíže došly mnohem dál a potýkáte se s takovou nepříjemnou záležitostí, jakou je bezesporu exekuce.

§ Překážkou není ani nízký příjem žadatele.

On-line ocenění vaší nemovitosti se dá v pohodě zvládnout i za čtyřiadvacet hodin. Stačí poslat fotografie. Náklady na ocenění hradí poskytovatel. Což je jistě velmi výhodné. K vyplacení hotovosti pak dojde už za několik dnů od podpisu veškeré úvěrové dokumentace. Je zřejmé, že mnohdy se klient dostane do skutečně vážné situace, ve které je pro něho velice důležité, aby měl potřebné finance v co nejkratší možné době – pokud možno „včera“.

§ Takový zázrak se sice nestane, ale přesto je možné urychlit jednání natolik, že lze získat prostředky už v den podpisu.

Stačí jen vlastnit nemovitost

Nebankovní hypotéku lze dojednat na všechny druhy nemovitostí. A je možné získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Splatnost úvěru je možné dohodnout až na dobu třiceti let.
vítězství graf

§ A opět je tu jeden výrazný rozdíl mezi nebankovním poskytovatelem a klasickou bankou.

Pokud v případě nebankovního produktu budete chtít doplatit svůj závazek kdykoliv během této doby, není to žádný problém.

Odpadá placení jakýchkoliv sankcí.

Druhou možností je, nechat si nebankovní hypotéku refinancovat v bance. Tato možnost se nabízí v případě, že vaše záznamy v registrech byly už vymazány. Refinancování, stejně jako předčasné doplacení, není podmíněno žádným dalším finančním vyrovnáním.