Osvětlení, které vás bude bavit

Co všechno jste si do nového domova pořídili? Určitě nový nábytek, možná i spotřebiče a nějaký ten doplněk. A co osvětlení? Vybavili jste váš nový domov i novým osvětlením nebo jste použili to, co jste měli v tom starém? Napadlo vás někdy, kolik energie spotřebuje zdroj světla? Asi ne, jinak byste se již dávno zbavili starých neúsporných žárovek. Pokud chcete dosáhnout na nějakou finanční rezervu, kterou by každý měl mít, musíte se naučit šetřit a neplýtvat energií.

dobré spotřebiče

Jestliže postavíte dům, který je celý zateplen a má nová kvalitní okna, nesmíte nabýt dojmu, že tím to všechno skončilo nebo začalo. Samozřejmě, že s kvalitními okny a zateplením ušetříte spoustu peněz, ale můžete se o ně zase připravit používáním neúsporného osvětlení. Přitom není nic lehčího než veškeré staré zdroje světla vyměnit za nové https://www.lightpark.cz/kompaktni-zarivky/, s jejichž moderní technologií můžete za krátký čas naspořit spoustu peněz. Můžete svítit, jak se vám zlíbí. S tímto osvětlením budete mít postaráno o to, že vyúčtování za energii pro vás už nebude tím největším zlem.

Hodí se domů i do práce

Taky vás občas bolí hlava z počítačové obrazovky? Ti, kdo pracují v kanceláři, musí do počítače hledět po celou pracovní dobu. Spousta takových lidí si stěžuje https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/kralovna-promluvila-alzbeta-ii-si-stezuje-na-svou-korunovaci_462247.htmlna bolest hlavy a pálení očí. Zaměstnavatelé by se měli postarat o to, aby byla taková kancelář vybavena kvalitním osvětlením, které by zmírnilo účinky neustálé činnosti u počítače. Správnou volbou je zářivka, jejíž světlo nikoho neobtěžuje. Je vysoce úsporná a má dlouhou životnost, takže se po dlouhé roky nemusíte o žádný nový zdroj světla zajímat. Její příjemné světlo oceníte nejen v zaměstnání, ale i u vás doma.

sladěná kuchyň

Náhražka denního světla

Dennímu světlu se sice nic nevyrovná, ale přesto se o to nové technologie pokouší. Příkladem může být i zářivka, která je použitelná do všech možných místností, chodeb i hal. Její úsporu ocení všichni, kdo se neustále snaží o snížení nákladů za elektrickou energii.