Už nikdy hygienické pomůcky pro ženy

Už jste slyšela o menstruačních kalhotkách? Věříte jim nebo si říkáte, že to nemůže fungovat. Pokud nevěříte, není nic jednoduššího, než je vyzkoušet.

Ženy odjakživa musí řešit, jak se ochránit v době menstruace. Ženy v pravěku to řešily mechem, tedy tím, co vyrostlo v přírodě. Časem se pochopitelně našly jiné způsoby, ale věříte, že ještě počátkem 20-tého století používaly ženy pouze pruhy látek, které si vsadily do kalhotek? Pro dnešní ženy je taková představa dost děsivá. V dnešní době mají ženy spousty možností, jak zabránit zašpinění oblečení a jak přežít každoměsíční problémy.

žena

Tak jako byla převratným vynálezem první menstruační vložka a později tampón, můžeme stejně tak považovat menstruační kalhotky z nanovlákna za převratnou novinku. Aby taky ne, vždyť to dává ženám možnost mít na sobě oblečené pouze kalhotky a nemuset se bát o trapas s flekem na kalhotách či sukni.

Pokud jste ještě neměla možnost si menstruační kalhotky vyzkoušet, dovolujeme si vám představit firmu Myfemini, kde si své první menstruační kalhotky můžete koupit. Máte na výběr nejen z několik střihů, protože každé postavě sluší jiný střih kalhotek, ale také z několika barev. Ale přiznejme si, u menstruačních kalhotek budeme převážně oceňovat funkčnost. Extra savé látky ve čtyřech vrstvách zajistí nepropustnost a zároveň pohltí i pachy.

žena

Menstruační kalhotky jsou pro některé dívky záchranou, protože každá žena si dobře pamatuje na první zážitky, které nejsou nijak příjemné. Neustálý pocit, že někde něco proteče, že to na mě někdo pozná, že pozná, že mám vložku atd. to jsou traumata, které provází každou právě menstruující dívku. S menstruačními kalhotkami tyto stresy odpadají, protože jsou to jen kalhotky, bez vycpávek a přitom bezpečné.

Takže co? Vyzkoušíte menstruační kalhotky i vy? Objednejte, vyzkoušejte a uvidíte, že fungují.